Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Plán na 21. týden .

20. 5. 2018

Pondělí - trénink 15:00 - 16:30 ( Za místním nádraží )

Úterý -  A - MU s Vítkovicemi , sraz v 9:00 na SK 

Středa - trénink  15:00 - 16:30 ( Za místním nádraží )

Čtvrtek - volno

Pátek -  trénink  15:00 - 16:30 ( Za místním nádraží )

Neděle - A - MU se Slováckem , sraz 9:30 na SK

               B - MU se Slavonínem , sraz 9:30 ve Slavoníne 

 

Plán na 20.týden

13. 5. 2018

ondělí -trénink v 15 hodin za místním nádraží

úterý- trénink v 15 hodin za místním nádraží

středa -A:MU v Karviné ,hraje se 17:45,odjezd  autobusu 12:45 od SK NOMINACE : Mikeš , Mlčoch , Zbožínek , Mráček , Racl ,Šálek , Kalvoda , Ježek , Ambrož , Dujka , Hapal , Vogl , Rozložník , Čermák , Doležel , Šmíd

čtvrtek - volno

pátek - trénink v 15 hodin za místním nádraží

sobota -B : MU s Čechovicemi,hraje se  10:30 hod,sraz 9:30 hod v Olšanech

 

Místo a datum soustředění se ještě neví,ale bude v rámci sezóny,která začne kolem 20.7.2018

 

Rozlučka :-)

8. 5. 2018

Předběžný datum rozlučky kluků, s rodiči i trenéry na ukončení školního roku je 22.6.2018 v Kralicích na Hané.Prosím rodiče o příspěvek 150 Kč na překvapení pro kluky.Kluci z A skupiny to odevzdají v neděli paní Raclové a kluci z B paní Zapletalové.Bližší info ohledně občerstvení a programu bude upřesněno.Děkuji.

 

Turnaj Slovensko

8. 5. 2018

Předběžné info o turnaji na Slovensku  15.-16.6.2018 ve Zlatých Moravicích,sraz by byl v odpoledních hodinách,kluci mají ubytování již zajištěno.Nominace bude cca 20 kluků.Potřeba domluvit pár (asi5)  rodičů,kteří by kluky odvezli tam i zpět,nocleh by si zařídili sami.Dejte prosím vědět trenérovi co nejdříve,kdo by jel.Děkuji předem.

 

Plán na 19. týden

6. 5. 2018

Pondělí- trénink 15:00  za místním nádraží

Úterý - A : MU Zbrojovka Brno ,sraz 9:30 hod, za místním nádraží

           B - MU Jeseník,sraz v Olšanech 10:30 hod.

Středa - trénink  15:00 hod. za místním nádraží 

čtvrtek - volno

pátek - trénink 15:00 hod. za místním nádraží

neděle - A: MU  Sigma Olomouc,sraz 9:30 hod za místním nádraží

             B- MU  Dub nad Moravou, sraz v Dubu ......  10:00hod

 

Plán na 18 . týden

29. 4. 2018

Pondělí - trénink 14:30 - 16:00 

Úterý - A - MU se Slováckem - odjezd 7:30 od SK 

          - B MU v Konici  sraz 9:45 v Konici (jede se autama)

Středa - volno

Čtvrtek - volno

Pátek - trénink 15:00 - 16:30 (sraz v šatně na Valenty)

Neděle - A MU ve Frýdku Místku , odjezd 7:15

            - B MU ve Šternberku , odjezd auty  (sraz ve Štenberku 9:45)

 

Plán na 17. týden .

22. 4. 2018

Pondělí - trénink 14:30 - 16:00

Úterý - A - MU ve Vítkovicích , odjezd autobusem od SK , sraz  12:30 u SK

Středa - trénink 14:30 - 16:00

Čtvrtek - trénink 15:30 - 17:00

Pátek - trénink 14:30 - 16:00

Sobota - B MU se Zábřehem , sraz v Olšanech 8:30

Neděle - A MU s Jihlavou , sraz 9:15 na SK (hraje se 10:30)

 

Plán na 16 . týden

17. 4. 2018

Pondělí - trénink 14:30 - 16:00

Středa - PU proti U13 

Čtvrtek - trénink 15:30 - 16:00

Pátek - trénink 14:30 - 16:00

Sobota -  A -MU s Ostravou , odjezd 7:30 od SK 

                B- MU s Kozlovicemi , odjezd busem  čas bude upřesněn

 

Plán na 15 . týden

8. 4. 2018

Pondělí - trénink 14:30 - 16:00

Středa - trénink 14:30 - 16:00

Čtvrtek - trénink 15:30 - 17:00

Pátek - trénink 14:30 - 16:00

Neděle - A - MU s Opavou , sraz 9:30 na SK 

            - B - MU s FK Nové Sady , sraz 9:30 v Olšanech 

 

Plán na 14. týden

31. 3. 2018

Úterý - trénink 14:30 - 16:00 sraz na SK

Středa - trénink 14:30 - 16:00 

             B - PU proti Čechovicím sraz v 16:00

Čtvrtek - trénink 15:30 - 17:00 

Pátek -trénink 14:30 - 16:00

Neděle  B - MU  v Mohelnici  sraz na Místním nádraží 7:00 odjezd , výkop 10:30

Neděle A - MU s Karvinou  sraz 9:15,hraje se v 10:30hod  v Olšanech